Фотогалерея
А який Ваш улюблений шоколад?
Молочний з горішками
Шоколад з різноманітними начинками
З мигдалем
З імбиром
Екстра молочний
З перцем
З карамеллю
З алкогольними начинками
Екстра чорний
З кокосом
З цукатами
Білий шоколад
Чорний з горішками
Гарячий шоколад
Чорний з ізюмом
Пористий

Програма Національного Свята Шоколаду
Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17)

Львівський музей шоколаду, у якому можна буде дізнатися, як роблять шоколад, які інгредієнти застосовуються у його виготовленні, а також цікаві факти  з   історії   шоколаду.

Величезний ярмарок шоколадних виробів, де найкращі виробники та представники шоколадної індустрії, кондитерські та майстерні шоколаду ручної роботи презентують свої вироби, зроблені спеціально  до  Свята.

Шоколадне місто, де  їздить шоколадний поїзд, який перевозить смачні  солодощі. 

У Дитячому Шоколадному королівстві працюватиме казкова кондитерська, де маленькі шоколатьє готуватимуть солодощі, та працюватиме шоколадна залізниця. А ще можна буде пограти в шахи та взяти участь у різноманітних  майстер-класах.

Спеціально до Свята шоколадні інсталяції – гігантська коробка цукерок, шоколадний млин та ванна з шоколадом! Зробіть солодке фото  на  згадку!!!

Галерея скульпторів, у якій на очах у відвідувачів створюватимуть шоколадні скульптури найрізноманітніших  форм  та  розмірів!

Майстер-класи із виготовлення солодощів для дорослих   та   маленьких   відвідувачів   свята!

Виступ краківського театру "Вагабунда", розваги та атракції для дітей і дорослих.

15 жовтня о 17:00 вібудеться розіграш подорожі на двох у Стамбул від Turkish Airlines. Детальні умови акції тут 

Програма активностей у Дитячому Шоколадному Королівстві


13  жовтня

14.00-20.00 

Розіграш подарункових сертифікатів, конкурси з дітками
Казкова кондитерська

Творчі майстерки
Майстер-класи від "Майстерні марципанів"
Акробатичні майстер-класи та виступи від студії  “Карамель”
Творча майстерня від Nravo Kids   
Ігровий простір від “Дитячої планети”
Аквагрим

14.00 - 14.30 - Виступ мистецького центру "Фора"

14.30 - 16.00 - Музична казка від ЦМР "Тempo" 

16:00 - 16.30 - Дитяче розважальне шоу від “Ігроленд”

16.30 - 17.30 - Гра "Busy Wheels: Сity Bus", Nravo Kids

17.30 - 18.00 - Виступ мистецького центру "Фора"

18.00 - 19.30 - Читання казки "Шоколадний пряник" від дитячого клубу "Невгамовні читайлики" та майстер-клас з малювання шоколадом від музею Івана Труша

19.00 - 20.00 - Інтерактивний концерт, ЦМР "Тempo", M-dates

19.30 - 20.00 - Акробатичний виступ студії “КАРАМЕЛЬ” 



14 жовтня

12.00 - 20.00

Розіграш подарункових сертифікатів, конкурси з дітками
Казкова кондитерська
Майстер-класи від "Майстерні марципанів"
Творчі майстерки
Екологічно чисті дерев’яні іграшки від “Gallery Коник”
Акробатичні майстер-класи та виступи від студії  “Карамель”
Творча майстерня від Nravo Kids
Креативні майстерки від Baby Club
Технічна студія Винахідник
Інтерактивні заняття англійською, Helen&Doron
Ігровий простір від “Дитячої планети”
Аквагрим

12.00 - 12.45- Музична казка,  ЦМР "Тempo"

12.45- 13.00 - Розіграш квитків на майстер-клас від Майстерні Карамелі

13:00-14:00 - Гра "Busy Wheels: Сity Bus", Nravo Kids

13.00 - 17.00 - Солодкий майстер-клас від Майстерні Карамелі

14:00-15:00 - Наукове шоу професора Ніколя

15.00 - 16.00 - Виступ телевізійного продюсерського центру "Кадрики" 

16.00 - 17.30 - "Забави тістечок", вірші для дітей та дорослих, а також веселі розваги від дитячого клубу "Невгамовні читайлики" 

17.30 - 18.00 - Акробатичний виступ студії “Карамель”

18:00-18:30  - Дитяче розважальне шоу від “Ігроленд”

18.30-20.00 - Інтерактивний концерт та музичні забавки від ЦМР "Тempo", M-dates



15 жовтня 

12.00 - 20.00

Розіграш подарункових сертифікатів, конкурси з дітками
Екологічно чисті дерев’яні іграшки від “Gallery Коник”
Казкова кондитерська
Творча майстерня

Майстер-клас від "Майстерні марципанів"
Акробатичні майстер-класи та виступи від студії “Карамель”
Технічна студія "Винахідник"
Творча майстерня від Nravo Kids, Baby Club
Ігровий простір від “Дитячої планети”
Аквагрим

12.00 - 12.30 - Виступ мистецького центру "Фора"

12.30 - 13.00 - Акробатичний виступ студії “Карамель”

 13.00 - 14.00  - Музична казка, ЦМР "Тempo"

13.45-14.00 - Розіграш квитків на майстер-клас від Майстерні Карамелі

14.00-18.00 - Солодкий майстер-клас від Майстерні Карамелі

14.00-15.00 - Наукове шоу професора Ніколя

15.00-16:00 -  Гра "Busy Wheels: Сity Bus", Nravo Kids

16.00 - 16.30 - Виступ театру танцю "Левеня"

16.30-17.00 - Виступ мистецького центру "Фора"

17.00 - 17-30 - Акробатичний виступ студії “КАРАМЕЛЬ”

17.30 - 18.30 - Інтерактивний концерт, ЦМР "Тempo",  M-dates

18.30 - 20.00 - Музичне читання англійською, ЦМР "Тempo", M-dates


Програма дорослих майстер-класів


13 жовтня

18:00 - Майстер-клас від Олега Пригоди із приготування шоколадних мафінів


14 жовтня

13:00 - майстер-клас із приготування шоколадного торта 

15:00 - майстер-клас із приготування шоколадних цукерок 

17:00 - майстер-клас від Наталії Арєф'євої


15 жовтня

13:00 - майстер-клас із приготування трюфелів 

15:00 - майстер-клас із оздоблення еклерів - від переможниці конкурсу на найкращий еклер на Міському святі еклерів - Наталії Гемзи

17:00 - майстер-клас із малювання за допомогою какао 


Сцена Фестивалю

13 жовтня - 15 жовтня

14:00 - 16:00 - виступ саксофоністів, Асанов Рефат та Тетяна Тричева

14 жовтня

17:00 до 19:00  - RA jazz quartet 
 
15 жовтня
17:00 - розіграш подорожі на двох до Стамбулу від Turkish Airlines




Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Інформаційні партнери:
DikArt DikArt